KURS INSTRUKTORA POZYSKANIA DREWNA PILARKĄ

Kurs instruktora ścinki drzew: Pytania i odpowiedzi


Cena kursu instruktorskiego?

Cena kursu dla instruktorów w zależności od opcji wynosi:

  • 3200 zł (bez zakwaterowania),
  • 3600 zł (z zakwaterowaniem),
  • 4100 zł (z zakwaterowaniem + śniadania, obiady, kolacje).

Ile trwa kurs instruktorski?

Kurs dla instruktorów pozyskania drewna pilarką trwa 6 dni. Łącznie to 72 godziny.

Gdzie organizowane są kursy instuktorów pozyskania drewna?

Kursy instruktorskie organizujemy w całej Polsce. Są one zintegrowane z kursami dla pilarzy. Szczegóły o miejscach i terminach szkoleń możecie Państwo znaleźć w zakładce Terminy szkoleń.

Kto może uczestniczyć w szkoleniu dla instruktorów?

W szkoleniu dla instruktorów uczestniczyć mogą osoby posiadające uprawnienia Drwal - pilarz oraz doświadczenie przy pozyskaniu drewna pilarką. Wymagane jest również zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy pilarką spalinową oraz posiadanie specjalistycznej odzieży ochronnej (kasku z ochronnikami słuchu i wzroku, spodni oraz obuwia z wkładem antyprzecięciowym).
Warunkiem uczestnictwa jest także zaliczenie wstępnego egzaminu teoretycznego (test) oraz praktycznego (ścinka i obalanie drzew, okrzesywanie, przerzynka).

Jaki dokument otrzymam po ukończeniu kursu?

Każda osoba, która zdała egzamin otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu, którego wzór określa rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632) wraz z suplementem zawierającym program szkolenia.

PROFESJONALNE SZKOLENIE W NAJLEPSZEJ CENIE

Pozyskanie drewna w Polsce w ponad 90% wykonywane jest przy użyciu pilarek spalinowych. Kurs innstruktorski przygotowuje kandydatów do prowadzenia zajęć edukacyjnych w ramach szkoleń dla drwali i pilarzy. Naszą ofertę odróżnia organizacja praktycznej części szkolenia. Zajęcia odbywają się w grupach. W skład grupy wchodzą instruktor, kandydat na instruktora oraz grupa uczestników (6-8 osób) kursu pilarza-drwala. Kandydaci na instruktorów mają więc okazję nie tylko przyjrzeć się pracy doświadczonego instruktora ale też możliwość praktycznej nauki instruktażu.

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Prowadzimy ciągły nabór na wszystkie szkolenia. Ustalanie terminów i szczegółów szkoleń rozpoczynamy po zebraniu minimalnej liczby zgłoszeń. Nie czekaj, zgłoś się już dziś! Jak to zrobić?

Wyczerpujące informacje znajdziesz w zakładce: Jak zgłosić uczestnictwo w kursie?

Szczegółowe informacje o kursach i szkoleniach CSS ATJ s.c. możecie Państwo uzyskać codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00, w soboty w godzinach od 9.00 do 15.00 pod numerami telefonów: 600 077 368, 603 526 915 lub pisząc na adres e-mail: biuro@atj-sc.pl

Oferta dla osób prywatnych Oferta dla firm Oferta dla instytucji O nas Kontakt Mapa strony
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013-2023 Centrum Szkoleń Specjalistycznych ATJ s.c. Informacje: 603 526 915, 600 077 368