KURS OBSŁUGI KOS SPALINOWYCH

Kurs obsługi kos spalinowych:
Pytania i odpowiedzi


Czym jest kurs: obsługa kosy spalinowej?

Ukończenie szkolenia z obsługi kos spalinowych (wycinarek i wykaszarek) uprawnia do pracy kosami, przy pielęgnacji terenów zielonych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami kurs obsługi kos spalinowych ma charakter szkolenia BHP.

Ile kosztuje kurs obsługi kos?

Koszt kursu obsługa wykaszarek i wycinarek to 200 zł. W cenie zapewniamy materiały szkoleniowe, niezbędne materiały dydaktyczne oraz wymagane do zajęć praktycznych środki ochrony indywidualnej.

Ile trwa kurs na kosy?

Program rozłożony jest na 4 godziny (1 dzień)

Gdzie organizowane są kursy obsługi kos?

Kursy obsługi kos spalinowych organizujemy w całej Polsce. Szczegóły o miejscach i terminach szkoleń możecie Państwo znaleźć w zakładce Terminy szkoleń.

Szkolenia organizowane są najczęściej w okolicach takich miast jak: Poznań, Gniezno, Kalisz, Leszno, Jarocin, Wolsztyn, Szamotuły, Opalenica, Nowy Tomyśl, Piła, Szczecinek, Miastko, Białogard, Sławno, Koszalin, Szczecin, Świdwin, Czaplinek, Wałcz, Złotów, Bydgoszcz, Łódź, Warszawa, Zielona Góra.

Kto może uczestniczyć w szkoleniu?

W szkoleniu operatorów wykaszarek i wycinarek uczestniczyć może każdy kto ukończył 18 lat.

Jaki dokument otrzymam po ukończeniu kursu?

Każda osoba otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu operatora kos spalinowych, którego wzór określa rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632) wraz z suplementem zawierającym program szkolenia.PROFESJONALNE SZKOLENIE W NAJLEPSZEJ CENIE

Uprawnienia do obsługi kos spalinowych wymagane są na każdym stanowisku, gdzie wykorzystywane są wykaszarki lub wycinarki.

Jeżeli stawiasz na solidne wykształcenie to nasza oferta jest dla Ciebie!

Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych WUP oraz status Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego.

UWAGA! KURS OBSŁUGI KOS SPALINOWYCH MOŻEMY ZORGANIZOWAĆ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły!

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Prowadzimy ciągły nabór na wszystkie szkolenia. Ustalanie terminów i szczegółów szkoleń rozpoczynamy po zebraniu minimalnej liczby zgłoszeń. Nie czekaj, zgłoś się już dziś! Jak to zrobić?

Wyczerpujące informacje znajdziesz w zakładce: Jak zgłosić uczestnictwo w kursie?

Szczegółowe informacje o kursach i szkoleniach CSS ATJ s.c. możecie Państwo uzyskać codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00, w soboty w godzinach od 9.00 do 15.00 pod numerami telefonów: 600 077 368, 603 526 915 lub pisząc na adres e-mail: biuro@atj-sc.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013-2023 Centrum Szkoleń Specjalistycznych ATJ s.c. Informacje: 603 526 915, 600 077 368