KURS OBSŁUGI PILARKI SPALINOWEJ

Kurs obsługi pił spalinowych:
Pytania i odpowiedzi


Czym jest kurs obsługi pił?

Ukończenie szkolenia na operatora pilarek łańcuchowych - spalinowych uprawnia do pracy pilarką spalinową, przy czynnościach nie związanych ze ścinką i obalaniem drzew.

Posiadanie uprawnień operatora pił łańcuchowych jest wymagane nie tylko przy pracach leśnych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami szkolenie BHP przy obsłudze pilarki spalinowej powinni posiadać między innymi ogrodnicy, dekarze, drogowcy, budowlańcy, strażacy, samowyrobnicy drewna oraz inne osoby korzystające z pilarki spalinowej.

Ile kosztuje kurs obsługi pił?

Koszt kursu operatora pilarek łańcuchowych - spalinowych to 400 zł. W cenie zapewniamy materiały szkoleniowe, niezbędne materiały dydaktyczne oraz wymagane do zajęć praktycznych środki ochrony indywidualnej.

Ile trwa kurs na pilarki?

Program kursu dla operatorów pił łańcuchowych rozłożony jest na 10 godzin (1 dzień)

Gdzie organizowane są kursy na pilarki?

Kursy operatora pił łańcuchowych-spalinowych organizujemy w całej Polsce. Szczegóły o miejscach i terminach szkoleń możecie Państwo znaleźć w zakładce Terminy szkoleń.

Kursy pilarstwa organizowane są najczęściej w okolicach takich miast jak: Poznań, Gniezno, Kalisz, Leszno, Jarocin, Wolsztyn, Szamotuły, Opalenica, Nowy Tomyśl, Piła, Szczecinek, Miastko, Białogard, Sławno, Koszalin, Szczecin, Świdwin, Czaplinek, Wałcz, Złotów, Bydgoszcz, Łódź, Warszawa, Zielona Góra.

Kto może uczestniczyć w szkoleniu pilarzy?

W szkoleniu pilarzy uczestniczyć może każdy kto ukończył 18 lat.

Jaki dokument otrzymam po ukończeniu kursu?

Każda osoba otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu obsługi pilarek spalinowych, którego wzór określa rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632) wraz z suplementem zawierającym program szkolenia.PROFESJONALNE SZKOLENIE W NAJLEPSZEJ CENIE

Uprawnienia do obsługi pilarki łańcuchowej - spalinowej wymagane są na każdym stanowisku, gdzie wykorzystywana jest pilarka spalinowa. Dotychczas z naszych szkoleń korzystały osoby zatrudnione na różnych stanowiskach, w tym przy samowyrobie drewna, ogrodnicy terenów zielonych, arboryści, dekarze, strażacy, żołnierze, pracownicy zakładów drzewnych. Ze względu na specyfikę stanowisk nasze szkolenia dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów.

Jeżeli stawiasz na solidne wykształcenie to nasza oferta jest dla Ciebie!

Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych WUP oraz status Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego.

UWAGA! KURS OBSŁUGI PILAREK MECHANICZNYCH MOŻEMY ZORGANIZOWAĆ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły!

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Prowadzimy ciągły nabór na wszystkie szkolenia. Ustalanie terminów i szczegółów szkoleń rozpoczynamy po zebraniu minimalnej liczby zgłoszeń. Nie czekaj, zgłoś się już dziś! Jak to zrobić?

Wyczerpujące informacje znajdziesz w zakładce: Jak zgłosić uczestnictwo w kursie?

Szczegółowe informacje o kursach i szkoleniach CSS ATJ s.c. możecie Państwo uzyskać codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00, w soboty w godzinach od 9.00 do 15.00 pod numerami telefonów: 600 077 368, 603 526 915 lub pisząc na adres e-mail: biuro@atj-sc.pl

Zakres tematyczny kursu na pilarki obejmuje między innymi zagadnienia z zakresu:

1) użytkowania i obsługi pilarki;
2) technik okrzesywania i przerzynki drewna;
3) bezpieczeństwa i higieny pracy przy eksploatacji pilarki
lub w zależności od potrzeb zamawiającego inne zagadnienia

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013-2023 Centrum Szkoleń Specjalistycznych ATJ s.c. Informacje: 603 526 915, 600 077 368