CENTRUM SZKOLEŃ SPECJALISTYCZNYCH ATJ S.C.

Centrum Kształcenia Ustawicznego


Centrum Szkoleń Specjalistycznych ATJ s.c. jest placówką posiadającą status Niepublicznej Jednostki Oświaty

Na mocy prawa podlegamy więc nadzorowi pedagogicznemu, który z ramienia Ministerstwa Edukacji Narodowej sprawuje właściwe dla siedziby placówki Kuratorium Oświaty.

Dla naszych Klientów jest to gwarancja, że:

  • wydajemy legalne zaświadczenia,
  • dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą oraz zapleczem dydaktycznym, które spełnia wymogi Państwowej Straży Pożarnej oraz Sanepidu,
  • naszą działalność reguluje statut, będący zbiorem wewnętrznych zasad i przepisów.

Szkolenia przez nas prowadzone mają gwarancję WYSOKIEGO STANDARDU oraz LEGALNOŚCI WYDAWANYCH ZAŚWIADCZEŃ


Informacja o portalu kursypilarza.pl

Portal kursypilarza.pl jest własnością firmy ATJ s.c. Arkadiusz Tomczak, Tomasz Jelonek. Jego celem jest promocja szkoleń z oferty, tj. kursów pilarza i obsługi pilarek spalinowych. Jeżeli interesują się Państwo innymi szkoleniami zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.atj-sc.pl


Szczegółowe informacje o kursach

Szczegółowych informacji o kursach i szkoleniach CSS ATJ s.c. udzielamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00, w soboty w godzinach od 9.00 do 15.00 pod numerami telefonów: 600 077 368, 603 526 915 lub odpowiadamy na pytania wysłane na nasz adres e-mail: biuro@atj-sc.pl


Kontakt

Arkadiusz Tomczak
właściciel
tel. 603 526 915

Tomasz Jelonek
właściciel
tel. 600 077 368

O nas

Centrum Szkoleń Specjalistycznych ATJ s.c. jest Niepubliczną Jednostką Oświatową posiadającą status Centrum Kształcenia Ustawicznego. Centrum powstało w 2013 i jest częścią działającej od 2008 roku spółki ATJ s.c. Arkadiusz Tomczak, Tomasz Jelonek. Od początku firma skupiała swoją działalność na rynku szkoleń, specjalizując się w kursach obsługi maszyn i urządzeń do obróbki i pozyskania drewna. Kierując się wartościami profesjonalizmu, rozwoju i partnerstwa zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów, co zaowocowało między innymi realizacją kilkuset szkoleń, w tym kilku dużych projektów szkoleniowych finansowanych z funduszy europejskich. Na bazie zdobytego doświadczenia z inicjatywy właścicieli firmy został wydany podręcznik "Pozyskiwanie drewna pilarką" będący na rynku jedynym kompendium opisującym wszelkie aspekty pracy drwala. Organizując i prowadząc nasze kursy stawiamy na rzetelną edukację oraz szacunek do siebie i innych ludzi. Stosujemy wypracowane i sprawdzone przez nas metody. Dbamy o każdego uczestnika. Jeśli tak jak my stawiasz na profesjonalizm to zapraszamy do współpracy.

Oferta dla osób prywatnych

Klientom indywidualnym proponujemy udział w szkoleniach otwartych. W tym przypadku miejsce i termin szkolenia proponuje organizator. Z uwagi na fakt, że w szkoleniu mogą brać udział osoby z różnych regionów Polski staramy się też zapewnić komfortowe miejsce zakwaterowania wraz z wyżywieniem.

Oferta dla firm

Na ofertę dla firm składają się szkolenia zarówno otwarte jak i zamknięte. W przypadku szkoleń otwartych miejsce i termin proponuje organizator. Zgłaszając więcej niż jednego uczestnika firmy mogą liczyć na rabaty. Istnieje również możliwość zgłoszenia całej grupy szkoleniowej, wtedy możemy zorganizować szkolenie zamknięte u Klienta (w przypadku kursu pilarza - drwala warunkiem jest dostępność powierzchni do zajęć praktycznych), w dogodnym dla Państwa terminie.

Oferta dla instytucji

Centrum Szkoleń Specjalistycznych ATJ s.c. od lat współpracuje z licznymi instytucjami takimi jak: Powiatowe Urzędy Pracy, Powiatowe i Miejskie Ośrodki Pomocy Rodzinie, Zakłady Karne, Jednostki Wojska Polskiego, Jednostki Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Jesteśmy więc w stanie dostosować naszą ofertę do szczególnych potrzeb każdej instytucji, zachowując przy tym standardy oraz wysoką jakość kształcenia.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013-2023 Centrum Szkoleń Specjalistycznych ATJ s.c. Informacje: 603 526 915, 600 077 368